Kategoria

7555 ilość ogłoszeń

Regulamin

Ogłoszenia - bezpłatne dodawanie ogłoszeń - dodawanie ogłoszeń za darmo - darmowe ogłoszenia - bezpłatne ogłoszenia

Zasady publikowania ogłoszeń do portalu Open Your Home.

Administratorzy platformy ogłoszeniowo-handlowej Open Your Home oyh.pl dokładają wszelakich starań by usuwać lub poprawiać niewłaściwe treści tak szybko jak jest to możliwe, jednak spora liczba nowych ogłoszeń z linkami czasami uniemożliwia dokładne sprawdzenie ich treści oraz zawartości docelowej. W związku z powyższym, przyjmują Państwo do wiadomości, że treści, na które wskazują linki zgłoszone na stronę oyh.pl, wyrażają poglądy i opinie autorów oraz poglądy i opinie zgłaszających linki. Administratorzy i pracownicy Open Your Home nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za zgłaszane treści przez użytkowników strony OYH.
 
 
Zgadzasz się nie dodawać linków, opisów, słów kluczowych a także linków prowadzących do stron o treściach obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, zniesławiających, nienawistnych, zawierających groźby, pornograficznych, a także innych treści, które mogą łamać prawo polskie lub międzynarodowe oraz innych powszechnie uznanych za niewłaściwe.
Zgadzasz się, że czyniąc to Twoje konto zostanie natychmiastowo zablokowane, a Twój wpis usunięty bez zwrotu poniesionych kosztów na dodanie lub wyróżnienie wpisu. Twój adres IP zapisywany jest każdorazowo w naszej bazie danych podczas dodawania linków na wypadek wyżej wymienionych okoliczności. W przypadku naruszenia prawa i na stosowne żądanie wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania, Twój adres IP razem z wszelkimi innymi niezbędnymi danymi zostanie przekazany odpowiednim władzom.
Administratorzy i pracownicy Open Your Home mają prawo do usunięcia, dowolnego poprawiania i zmian we wprowadzonych wpisach.
 
Ochrona prywatności i danych osobowych na Oyh.pl
Podany adres e-mail właściciel niniejszej strony, wykorzystuje do potwierdzania Twojej rejestracji, wysyłania okresowych informacji na temat funkcjonowania Strony, okresowych promocji oraz informacji zawierających ofertę partnerów biznesowych właściciela Strony Oyh. W celu promocji ogłoszenia, wyrażają Państwo zgodę na rozpowszechnianie ogłoszenia na powiązanym z naszym serwisem Gdom.pl - portal stricte nieruchomości oraz social media. 
Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim. Administratorem danych osobowych jest OPEN YOUR HOME oyh.pl
 
Opłata zgłoszeniowa / Wyróżnienia
 
Dodając ogłoszenie zwykłe wraz z linkiem promującym Państwa Firmę, użytkownik nie wnosi opłaty za zwykłe ogłoszenie zamieszczone na stronie oyh.pl. Użytkownik ma możliwość wykupienia usługi Promowania lub/i  Wyróżnienia ogłoszenia na określony czas (opłata za promowanie i wyróżnienie zawiera opłatę zgłoszeniową). Zakupiona usługa w postaci wpisu promowanego lub/i wpisu wyróżnionego jest usługą zrealizowaną w momencie odnotowania przez system aktywacji promowania lub/i wyróżnienia (płatności internetowe / kartą). Użytkownik ma prawo do zapłaty za ww. usługi promowania lub/i wyróżnienia ogłoszenia bez pośrednictwa na podane konto w opcjach płatności. W tym przypadku użytkownik ma prawo do 14 dniowego przedłużenia wykupionych usług.
 
WAŻNE: Ogłoszenie powinno być dodane do kategorii, najlepiej odpowiadającej jego treści. Witryna Oyh zastrzega sobie prawo do przenoszenia ogłoszeń między kategoriami/podkategoriami i usuwania ogłoszeń dodanych do wielu kategorii, a także do usuwania wielokrotnie dodanych ogłoszeń. Razem dbajmy o przejrzystość darmowej platformy ogłoszeniowej www.oyh.pl
 
Klikając w poniższy przycisk, zgadzasz się i akceptujesz powyższe zasady i przystępujesz do rejestracji konta użytkownika, które umożliwia wprowadzanie wpisów. Nie reklamujemy konkurencji.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 OPEN YOUR HOME

Open Your Home.

Platforma ogłoszeniowa Oyh.pl

 

Ogloszenia drobne za darmo - darmowe ogloszenia - bezplatne ogloszenia - darmowe dodanie ogloszenia - dodaj ogloszenie za darmo - ogloszenia - pozycjonowanie strony w google krok 1