Kategoria

8475 ilość ogłoszeń

Regulamin

Ogłoszenia - bezpłatne dodawanie ogłoszeń - dodawanie ogłoszeń za darmo - darmowe ogłoszenia - bezpłatne ogłoszenia

Zasady publikowania ogłoszeń do portalu Open Your Home.

Administratorzy platformy ogłoszeniowo-handlowej Open Your Home oyh.pl dokładają wszelakich starań by usuwać lub poprawiać niewłaściwe treści tak szybko jak jest to możliwe, jednak spora liczba nowych ogłoszeń z linkami czasami uniemożliwia dokładne sprawdzenie ich treści oraz zawartości docelowej. W związku z powyższym, przyjmują Państwo do wiadomości, że treści, na które wskazują linki zgłoszone na stronę oyh.pl, wyrażają poglądy i opinie autorów oraz poglądy i opinie zgłaszających linki. Administratorzy i pracownicy Open Your Home nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za zgłaszane treści przez użytkowników strony OYH.
 
 
Zgadzasz się nie dodawać linków, opisów, słów kluczowych a także linków prowadzących do stron o treściach obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, zniesławiających, nienawistnych, zawierających groźby, pornograficznych, a także innych treści, które mogą łamać prawo polskie lub międzynarodowe oraz innych powszechnie uznanych za niewłaściwe.
Zgadzasz się, że czyniąc to Twoje konto zostanie natychmiastowo zablokowane, a Twój wpis usunięty bez zwrotu poniesionych kosztów na dodanie lub wyróżnienie wpisu. Twój adres IP zapisywany jest każdorazowo w naszej bazie danych podczas dodawania linków na wypadek wyżej wymienionych okoliczności. W przypadku naruszenia prawa i na stosowne żądanie wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania, Twój adres IP razem z wszelkimi innymi niezbędnymi danymi zostanie przekazany odpowiednim władzom.
Administratorzy i pracownicy Open Your Home mają prawo do usunięcia, dowolnego poprawiania i zmian we wprowadzonych wpisach.
 
Ochrona prywatności i danych osobowych na Oyh.pl
Podany adres e-mail właściciel strony oyh.pl, wykorzystuje do potwierdzania Twojej rejestracji, wysyłania okresowych informacji na temat funkcjonowania Strony, okresowych promocji oraz informacji zawierających ofertę partnerów biznesowych właściciela Strony Oyh.
Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim. Administratorem danych osobowych jest OPEN YOUR HOME oyh.pl
 
Opłata zgłoszeniowa / Wyróżnienia
 
Dodając ogłoszenie zwykłe wraz z linkiem promującym Państwa Firmę, użytkownik nie wnosi opłaty za zwykłe ogłoszenie zamieszczone na stronie oyh.pl. Użytkownik ma możliwość wykupienia usługi Promowania lub/i  Wyróżnienia ogłoszenia na określony czas (opłata za promowanie i wyróżnienie zawiera opłatę zgłoszeniową). Zakupiona usługa w postaci wpisu promowanego lub/i wpisu wyróżnionego jest usługą zrealizowaną w momencie odnotowania przez system aktywacji promowania lub/i wyróżnienia (płatności internetowe / kartą). Użytkownik ma prawo do zapłaty za ww. usługi promowania lub/i wyróżnienia ogłoszenia bez pośrednictwa na podane konto w opcjach płatności. W tym przypadku użytkownik ma prawo do 14 dniowego przedłużenia wykupionych usług.
 
WAŻNE: Ogłoszenie powinno być dodane do kategorii, najlepiej odpowiadającej jego treści. Witryna Oyh zastrzega sobie prawo do przenoszenia ogłoszeń między kategoriami/podkategoriami i usuwania ogłoszeń dodanych do wielu kategorii, a także do usuwania wielokrotnie dodanych ogłoszeń. Razem dbajmy o przejrzystość darmowej platformy ogłoszeniowej www.oyh.pl
 
Klikając w poniższy przycisk, zgadzasz się i akceptujesz powyższe zasady i przystępujesz do rejestracji konta użytkownika, które umożliwia wprowadzanie wpisów. Nie reklamujemy konkurencji.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 OPEN YOUR HOME

Open Your Home.

Platforma ogłoszeniowa Oyh.pl

 

Ogloszenia drobne za darmo - darmowe ogloszenia - bezplatne ogloszenia - darmowe dodanie ogloszenia - dodaj ogloszenie za darmo - ogloszenia